אמני כפר ורדים │ אומנים גלריות ואמנות בגליל ובכפר ורדים | דף הבית
 

כפר של אמנות

כפר ורדים, השוכן במרומי הר אשכר שבגליל המערבי, מיצב עצמו בשנים האחרונות ככפר אמנים. ביישוב הקהילתי פועלים יותר מ-100 אמנים ואמניות במגוון תחומי יצירה. רבים מהם נוהגים לארח מבקרים בסטודיו הפרטי שלהם ואחרים מציגים בחנות אמני הכפר הממוקמת ברחוב הראשי.

בין האמנים הפעילים בכפר: ציירים, פסלים, קרמיקאים, תכשיטנים, אמני מוזאיקה, עבודות יד, מוסיקאים ועוד.

גלריית אמני כפר ורדים משמשת גם כמרכז מבקרים לכפר ורדים והסביבה וכמרכז מידע למטיילים. בסמוך לה ממוקמים "המוזיאונצ'יק" ובו תצוגה של התפתחות כדור הארץ והמין האנושי בכלל, ותצוגה נוספת של התפתחות התרבות באזור הגליל לאורך 300 השנים האחרונות. הגלריה נמצאת ברחוב אשכר בין ככר 2 ל-3.

גלריה טל שברחוב חצב מציגה תערוכות מתחלפות של אמנים מכל ישראל, ותערוכה קבועה של האמן טל גרינפלד ז"ל, שהגלריה קרויה על שמו. בספרייה היישובית, הממוקמת בבית ספר קשת, פועלת "גלריית הספרייה" המציגה תערוכות מתחלפות. תערוכות של אמנים מקומיים מוצגות גם בסניף קופת חולים כללית המקומי במרכז המסחרי.

הסיור האמנותי בכפר ורדים יכול להשתלב באטרקציות נוספות שיש בכפר, כמו מסלולי טיול, תצפיות נוף, מסעדות, ספא, חנויות מיוחדות ועוד. בכפר כמה עשרות חדרי אירוח הממוקמים ביותר מ-20 צימרים.

בסביבתו הקרובה של כפר ורדים ניתן למצוא את המוזיאון הפתוח בתפן, הכולל גלריה לאמנות, מוזיאון למכוניות עתיקות, מוזיאון התעשייה ועוד.

אתר זה כולל מידע מקיף על אמני הכפר ויצירתם, ותמצאו בו כמעט את כל האומנים והיוצרים בכפר ורדים, גלריות אמנות ועוד. אמני הכפר ותושביו שמחים לארח תיירים ומבקרים, וכולנו מצפים לראותכם בקרוב ומאחלים לכם בילוי נעים ומרחיב אופקים.

צוות האתר                 

אפשרות לארוח קבוצות גדולות בגלריה בבתי אמנים, במוזיאון ובגלריה טל.

טלפון לבירורים, שאלות ולתיאום במידה והגלריה סגורה: יוסף רות - 053-4877267 או 04-9973988

חפשו אותנו בפייסבוק

 

שעות הפתיחה של גלריית אמני כפר ורדים

שישי ושבת:
11:00-14:00
הביקור הוא ללא תשלום, הקהל מוזמן.
במידה והגלריה סגורה ניתן להתקשר לתיאום ולפתיחת הגלריה:
יוסף רות: 053-4877267

תיקי כהן: 054-4331822

גלריית אמני כפר ורדים

גלריית טל

קישורים נוספים: מועצה מקומית כפר ורדיםאטרקציות בכפר ורדיםאתר כפרניקמקומון כפר ורדים והגלילורדים נטהמוזיאונצ'יק עיצוב תאורה